Otevřený dopis našim vítačům a politikům

Dobrý den. Jmenuji se Filip a chci se s vámi podělit o mé názory a pocity. V krátkosti se představím, aby jste si o mě mohli udělat obrázek. Je mi 29 let, jsem svobodný a bezdětný. Mám přítelkyni, se kterou jsem už 5 let. Pracuji od svých dvaceti let, takže mám devítiletou pracovní zkušenost. Za tu dobu jsem vystřídal dvě práce a nebyl jsem ani jednou na úřadu práce. Sociální dávky jsem nikdy nebral. S přítelkyní žijeme od výplaty k výplatě. Jediný náš majetek je auto, které jsme si koupili na leasing za 55.000,-. Leasing poctivě a včas splácíme. Jiný dluh nemáme. Je to podobná částka, kterou dostanou “na uvítanou“ dva imigranti v Německu. My to budeme splácet ještě 3 roky. (Na nic si tím nestěžuji, uvádím pouze jako zajímavost). Život beru tak, že ho mám takový, jaký si ho udělám. Žádné peníze nešetřím, takže jsem smířený s tím, že budu pracovat, dokud neumřu. Jsem nekonfliktní člověk, který nemá rád násilí. Jsem čestný a poctivý. Rád pomáhám, těm kteří to potřebují. To by bylo vše o mých obecných informací a teď k věci:
– jsem ateista
– piju pravidelně pivo
– mám rád vepřové
– mám rád psy
– přítelkyni v ničem neomezuji
– nemodlím se k žádnému bohu
– pravidelně se na tváři holím
– mám rád hudbu
– v minulosti jsem hrál na hudební nástroj
– s kamarády hraji občas karty o drobné
– provozuji nemanželský pohlavní styk (s přítelkyní :-))
– nejsem homofob
– přátelím se s minimálně jedním židem
atd…
Pro muslimy jsem odpad, který si zaslouží smrt. Muslimy rozděluji na umírněné – ti mnou pouze opovrhují (myslí si o mě, že jsem odpad) a radikální – chtějí mi uřezat hlavu. Proto se chci zeptat: Proč se divíte, že tady nechci muslimy? Proč si myslíte, že se jich bojím? A pokud si myslíte, že se mýlím, tak mě zkuste přesvědčit o tom, že jsou muslimové ti praví sousedé pro mě.
Na závěr bych chtěl napsat, že toho o islámu moc nevím. Jednu věc vím určitě. Jsem propagátor zdravé svobody, která nikoho neomezuje a zároveň všechny ochraňuje. Islám je možná vše, ale určitě ne svoboda.
Děkuji
Ještě dodám, že si text klidně kopírujte jak chcete. Za svůj názor se nestydím.